^Powrót na góre

  • Burze i silne wiatry

    Burze, intensywne opady deszczu oraz huraganowy wiatr są naturalnymi zjawiskami pogodowymi i występują z różną siłą. To zjawiska, które szybko się przemieszczają.

  • „Stop pożarom traw”!

    " Kampania „STOP pożarom traw” ma przede wszystkim edukować i uświadamiać, że wypalanie traw jest nie tylko niebezpieczne, ale również prawnie zabronione.".

  • "CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA"

    „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”, to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla

STOP pożarom taw

Bezpieczeństwo na lodzie

Film instruktażowy

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa

Bezpieczne życie

Konkursy plastycze

ZBIÓRKA KRWI

w ramach akcji „SpoKREWnieni służbą”

w Komendzie Powiatowej

Państwowej Straży Pożarnej w Prudniku

20 marca 2018 r. strażacy z powiatu prudnickiego włączając się w ogólnopolską akcję oddawania krwi w hołdzie Żołnierzom Wyklętym pod hasłem ,,spoKREWnieni służbą" zorganizowali we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu zbiórkę krwi.

Podczas trwającej 4 godziny akcji w której uczestniczyli funkcjonariusze prudnickiej komendy, strażacy z jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej, uczniowie szkół średnich oraz mieszkańcy powiatu prudnickiego udało się zebrać łącznie blisko 14 litrów krwi.

Na wszystkich uczestników biorących udział w zbiórce czekała pyszna strażacka grochówka, prezentacja sprzętu oraz zasad udzielania KPP, jak również pokaz gaszenia płonącego oleju.

 

Link do zdjęć:http://psp.opole.pl/aktualnosci/akcja-spokrewnieni-sluzba-w-prudniku/

 

 

mł. bryg. Piotr Sobek

oficer prasowy KP PSP w Prudniku

Tel stac: 77 438 05 32,

Tel kom: 537 412 442

Fax: 77 438 05 45,

www.strazprudnik.pl

Copyright © 2013. KP PSP Prudnik  Rights Reserved.