^Powrót na góre

  • Burze i silne wiatry

    Burze, intensywne opady deszczu oraz huraganowy wiatr są naturalnymi zjawiskami pogodowymi i występują z różną siłą. To zjawiska, które szybko się przemieszczają.

  • „Stop pożarom traw”!

    " Kampania „STOP pożarom traw” ma przede wszystkim edukować i uświadamiać, że wypalanie traw jest nie tylko niebezpieczne, ale również prawnie zabronione.".

  • CZAD I OGIEŃ OBUDŹ CZUJNOŚĆ !!!

    Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Prudniku przypomina i ostrzega o zagrożeniu związanym z występowaniem tlenku węgla potocznie zwanego CZADEM.

STOP pożarom taw

Bezpieczeństwo na lodzie

Film instruktażowy

Czad i ogień Obudź czujność

Bezpieczne życie

Konkursy plastycze

 
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty dotyczącej wykonania kompletnej dokumentacji budowlanej (projektowo-kosztorysowo-wykonawczej) dla zadania pn. "KAPITALNY REMONT DACHU BUDYNKU STRAŻNICY KOMENDY POWIATOWEJ PSP W PRUDNIKU PRZY UL. LEGIONÓW 12A" czytaj
 

Komenda Powiatowa PSP w Prudniku zaprasza do składania ofert cenowych na wykonanie kompletnej dokumentacji budowlanej (projektowo-kosztorysowo-wykonawczej) dla zadania pn. "KAPITALNY REMONT DACHU BUDYNKU STRAŻNICY KOMENDY POWIATOWEJ PSP W PRUDNIKU PRZY UL. LEGIONÓW 12A"
 
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT pobierz 
Załącznik nr. 1 Formularz ofertowy pobierz 
Załącznik nr. 2 Oświadczenie wykonawcy pobierz
Załącznik nr. 3 Umowa wzór pobierz
 
Dokumentacja zamieszczona również  na stronie  BIP Państwowej Straży Pożarnej województwa opolskiego zobacz

Copyright © 2013. KP PSP Prudnik  Rights Reserved.